HISTORIA

Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe ” REMONT 4″ Sp. z o.o. jest firmą branży mechaniczno – energetycznej, działającą na rynku od września 1999 roku. Wywodzimy się z przekształcenia Hutniczego Przedsiębiorstwa Remontowego „REMONT 403” Sp. z o.o., powstałego na bazie wydziału remontów energetycznych przedsiębiorstwa państwowego funkcjonującego do 1992 roku.

Przedmiotem działalności Spółki jest dostarczanie usług w zakresie projektowania, wytwarzania, montażu, remontów i modernizacji urządzeń i instalacji energetycznych, elektrycznych, gazowych i konstrukcji stalowych oraz naprawy i modernizacji urządzeń ciśnieniowych. Nasza wykwalifikowana załoga, działająca pod nadzorem profesjonalnej kadry kierowniczej z długoletnią praktyką w zawodzie oraz uprawnieniami budowlanymi i energetycznymi, a także nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne zapewniają wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych prac.

Głównymi odbiorcami naszych usług są: Tameh Polska Sp. z o.o., Konsorcjum Przedsiębiorstw HPR Dąbrowa Górnicza SA, ArcelorMittal Poland S.A. o/ Dąbrowa Górnicza, URSA Polska Sp. z o.o., ZM „Silesia” S.A., Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o., Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych Fagumit Sp. z o.o.

Nasza firma w celu sprostania wymagań klientów oraz współczesnego rynku pracy wprowadziła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania oraz posiada certyfikat Jednostki Certyfikującej Systemy Zarządzania UDT-CERT nr CSJ/771/2018 ważny do 07.06.2021 r. zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowanie, wytwarzanie, montaż, remonty i modernizacja urządzeń i instalacji energetycznych, elektrycznych, gazowych i konstrukcji stalowych oraz naprawa i modernizacja urządzeń ciśnieniowych

Partnerzy
© 2012 Copyright by hprr4 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie Stron Internetowych by Charasim.com